Профілактика і гігієна

Професійна гігієна позбавить пацієнта від зубних відкладень та допоможе запобігти захворюванням тканин порожнини рота. Чистка зубів у клініці «Мікс-Дент», місто Бориспіль, швидко та без болю видалить первинні зубні захворювання.


Стоматологічній клініка «Мікс-Дент», Бориспіль,
пропонує інноваційне професійне чищення ротової порожнини

  1. Перший етап – ультразвук За допомогою ультразвукового скейлера коливальні рухи ефективно відокремлють зубний камінь від поверхні зуба, не пошкоджуючи при цьому емаль.

  2. Другий етап - Air-Flow Апарат Air-Flow видаляє зубний наліт за допомогою струменя аерозолю, який подається на поверхню зуба. При цьому якісно очищаються не тільки видимі поверхні зубів, але і міжзубні проміжки. Також за допомогою Air-Flow проводиться оздоровчий гідромасаж ясен.

  3. Третій етап - полірування поверхні зубів Для полірування поверхні зубів після зняття нальоту і каменю використовуються мініатюрні щіточки, гумові чашечки і спеціальні пасти.

  4. Четвертий етап - фторування зубів Після очищення і полірування зуби покривають захисною плівкою, яка містить фтор. Це підвищує стійкість зубної емалі і є додатковою профілактикою карієс.

 

Запишіться на прийом до лікаря

Стоматологічна клініка «Мікс-Дент»
  м. Бориспіль, вул. Привокзальна, 8 (вхід з двору)


  Консультації по телефону:
+38 (096) 586-66-02
+38 (095) 000-74-64


 Графік роботи клініки:
 Пн-Пт:
з 09-00 до 19-00 
 Сб-Нд:
з 09-00 до 16-00


Email:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Фейсбук: https://www.facebook.com/mix.dent.1